Direksiyon başında uyuyakalan şoförden ilginç açıklama: Çok rahat uyudum

Tekirdağ Çorlu’da ışıklı kavşağa geldiği esnada direksiyonun başında sızan bir kamyonet şoförü, devriye atan polis ekibince görüldü. Sürücü tarafından gazetecilere şaşırtan bir cevap geldi. Sürücü, “Çok rahat bir uyku çektim, güzel çekimler yapın” şeklinde konuştu.

YAŞAM 13.02.2022, 10:58 14.02.2022, 08:30 Hanife
Direksiyon başında uyuyakalan şoförden ilginç açıklama: Çok rahat uyudum

Olay Şeyh Sinan Mahallesi’ndeki sokak kesişiminde yer alan ışıklı kavşakta meydana geldi. Polis ekipleri devriye esnasında yolun ortasında kamyonetin hareketsiz olduğunu görünce incelemek için durdu. Direksiyonun başında uyuklayan kamyonet şoförünün alkol aldığı tespit edildi. Olay yerine trafik ekiplerinin ulaşması neticesinde araçtan indirilmiş olan alkollü sürücü N.A’nın ehliyetine el koyuldu.“Çok rahat bir uyku çektim”

Şoför N.A, gazetecilerin araçta uyuyup uyumadığına ilişkin sorusuna, “Oldukça rahat uyudum. Herkese iyi akşamlar. Güzel çekimler yapın.” şeklinde bir yanıt verdi.
Trafiği tehlikeye düşürmekten hakkında işlem yapılan sürücü N.A’nın kullanmış olduğu kamyonet çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılıp otoparka götürüldü.

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu