Damat dehşet saçtı: Üç ölü

İstanbul Sarıyer'de bir kişi, tartışma neticesinde karısını ve kayınvalidesini tüfekle vurarak katlettikten sonra kendi yaşamına da son verdi.

YAŞAM 06.07.2023, 01:34 Koray
Damat dehşet saçtı: Üç ölü

Edinilen bilgiler doğrultusunda, ihbarda bulunulması üzerine Pınar Mahallesi Asır Sokak üzerindeki bir sitede bulunan eve gelen emniyet güçleri, E.Ş, karısı N.Ş. ve kayınvalidesi S.Ş'yi tüfekle vurulmuş vaziyette buldu. Sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen kontrolde bu şahısların yaşamını yitirdiği tespit edildi. 

Emniyet güçleri, olay mahallinde inceleme gerçekleştirdi.

Kaymakamlıktan açıklama

Sarıyer Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen açıklamada, Pınar Mahallesi üzerinde akşam saat 19.45 sularında gelen ihbar üzerine olay mahalline sağlık ve güvenlik ekiplerinin yönlendirildiği kaydedildi.

Olay mahallinde gerçekleştirilen ilk incelemede E.Ş, karısı N.Ş. ile kayınvalidesi S.Ş'nin can verdiği ve E.Ş'nin hemen yanında bir tüfek olduğunun gözlendiği belirtildi.

Açıklamada, aktarılan ilk bilgiler doğrultusunda E.Ş ile N.Ş arasında tartışma yaşandığı, E.Ş'nin ilk olarak kayınvalidesini, akabinde karısını tüfekle vurduktan sonra kendi yaşamına da son verdiğinin anlaşıldığı bildirildi.

Yorumlar (0)