Çocukların elektrik kablolarıyla tehlikeli oyunu kameralara takıldı 

İstanbul’da sokakta oynayan çocukların sarkan elektrik direklerinin kablolarıyla oynadığı anlar, çevredeki vatandaşların kameralarına takıldı. Sokak sakinleri, çocukları uyardı. 

YAŞAM 25.06.2021, 16:33 27.06.2021, 09:28 Başak Çetin
Çocukların elektrik kablolarıyla tehlikeli oyunu kameralara takıldı 

İstanbul Arnavutköy’de sokakta oyun oynayan çocukların eğlencesi bu defa tehlikeli hal aldı. Kimliği belirlenmeyen çocuklar, sokaktaki elektrik direklerinden sarkan ve içinden akım geçen kablolarla bir süre oynadılar. Çevredekilerin uyarılarına önce aldırış etmeyen sonra oyunlarını bitiren çocukların ilk anları ise çevredeki vatandaşların kameralarına yansıdı. 

Arnavutköy’ün Anadolu Mahallesi’nde gerçekleşen olayda 3 küçük çocuğun sarkan elektrik kablolarıyla oynaması, mahalleli tarafından günün en çok konuşulanlarından oldu. Görüntüler sosyal medyada yayıldı 

Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntülere insanlar büyük tepki gösterdi. Gevşeyen elektrik kablolarının düzeltilmesi hakkında ilgili belediyeye pek çok yorum yazıldı. 3 küçük çocuğu oyun oynadıkları sırada uyarmak yerine kameraya alan kişiye ise isyan edildi. 

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu