Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta sinema salonlarında 5’i yerli 9 film vizyona girecek.

YAŞAM 30.05.2019, 14:30 Banu Fırıncılar
Bu hafta vizyona giren filmler

Yönetmenliğini Chris Addison’un yaptığı ‘Düzenbazlar’ adlı komedi filmi izleyici ile buluşacak. Filmde Anne Hathaway, Rebel Wilson, Tim Blake Nelson, Alex Sharp, Ingrid Oliver ve Meena Rayann rol alıyor.

Frank Oz’un ‘Kirli, Çürük ve Adi’ filminin iki kadın karakter çevresinde gelişen yeniden çevrimi olan yapımın konusu şöyle:

Biri alt tabakadan diğeri ise yüksek sosyeteden iki meteliksiz dolandırıcı, kendilerine yanlış yapan erkekleri alaşağı etmek için omuz omuza mücadele ediyor.

GODZİLLA 2 : CANAVARLAR KRALI

Yönetmenliğini Michael Dougherty’nin üstlendiği filmin başrollerinde Millie Bobby Brown, Vere Farmiga, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Bradley Whitford, Charles Dance, Ziyi Zhang ve Ken Watanabe yer alıyor.

Bilim kurgu, macera ve aksiyon içerikli film, kıyametin eşiğindeki yeryüzünde Godzilla ile titanlar olarak adlandırılan yaratıklar Rodan, Mothra ve King Ghidorah’ın mücadelesini konu ediniyor.

Filmde kripto-zooloji kuruluşu Monarch’ın üyeleri ortaya kahramanımsı bir çaba koyuyorlar. Ayrıca antik çağlara ait bu süper türlerin hepsi hayata döner dönmez bir üstünlük savaşına girerek insanoğlunun varlığını da tehlikeye sokarlar.

MA

"The Help" filminde birlikte çalışan yönetmen Tate Taylor ile bu filmdeki performansıyla Oscar ödülüne layık görülen Octavia Spencer'ın yeniden bir araya geldiği "Ma"; bir grup gencin kasabada yalnız bir biçimde yaşayan Sue Ann'le arkadaş olmaları sonucu gelişen gerilimli olayları anlatıyor.

Octavia Spencer'a başrolde Diana Silvers, Luke Evans, Juliette Lewis, Allison Janney, Missi Pyle ve Corey Fogelmanis eşlik ediyor.

ASTRAL SEYAHAT

Yönetmenliğini Hasan Gökalp’in üstlendiği yerli korku filmi ‘Astral Seyahat’, Ece, Çiğdem ve Aslı isimli üç arkadaşın başına gelen olayları konu ediniyor.

GÜVERCİN HIRSIZLARI

Dram türündeki ‘Güvercin Hırsızları’, güvercin yetiştirmek ve başkalarının güvercinlerini çalmakla uğraşan bir gencin, sekiz yaşındaki bir çocukla tanıştıktan sonra hayatının nasıl değiştiğini konu ediniyor.

Kutay Sandıkçı, Gökhan Yıkılkan, Burçin Sezen ve Mert Buğra Tataroğlu'nun rol aldığı filmin yönetmenliğini Osman Nail Doğan üstlendi.

ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN

İlk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan, sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini seyirciye gösteren Enes Batur'un devam filminde yönetmen koltuğuna bu kez Doğa Can Anafarta oturuyor.

Yerli komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday filmin başrollerinde Enes Batur, Ömer Başdoğan, Altan Erkekli, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan, Ebru Şahin, Selin Deveci ve Ramin Nezir oynuyor.

KRAL MİDAS'IN HAZİNESİ

Mesut Çetin'in yönettiği; İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Mehmet Ali Tuncer ve Yaşar Alptekin gibi isimlerin oynadığı "Kral Midas'ın Hazinesi"; bir define haritasının peşine düşen bir grup arkadaşın başından geçen olaylar etrafında dönüyor.

ONUN FİLMİ

Su Baloğlu ve Merve Bozcu'nun yönetmenliğini yaptığı "Onun Filmi" adlı yapım; on dört yönetmen kadının hikayelerini beyaz perdeye taşıyor.

YARAMAZLAR TAKIMI: ZAMAN YOLCULARI

Rusya yapımı animasyon film "Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları", zamanda yolculuk sırasında serüvenden serüvene atılan Krash ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor.

Yorumlar (0)
16°
hafif yağmur
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P