Bolu'da asansörde mahsur bıraktığı kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi

Bolu’da, itfaiye eri olarak görev yapan Çağatay Depe, asansörde mahsur bıraktığı kız arkadaşını ekip arkadaşları ile beraber kurtararak sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. Asansörde oldukça kötü anlar yaşayan genç kız, kurtarıldığı anda karşı karşıya kaldığı manzarayla büyük bir mutluluk yaşadı.

YAŞAM 28.03.2021, 21:10 29.03.2021, 11:05 Koray
Bolu'da asansörde mahsur bıraktığı kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi

Bolu İtfaiye Müdürlüğü'nde görev yapan Çağatay Depe (25), bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Neslihan Saklı’ya (23) sürpriz bir evlenme teklifi organize etti. Depe, kız arkadaşının asansöre binmesini bekledikten sonra binanın elektriğini keserek, Saklı'nın asansörde mahsur kalmasını sağladı. Korku dolu anlar yaşayan Saklı, itfaiyeyi arayarak yardım talebinde bulundu. 

Evlenme teklifinde bulundu

Arkadaşlarının hazırladığı sürpriz evlenme teklifinden haberdar olan ekip arkadaşları, genç kızın mahsur kaldığı binaya gelerek kurtarma çalışmalarına başladı. İtfaiyenin asansör kapısını açtığı esnada elindeki yüzükle birlikte dizlerinin üzerine çöken Depe, kız arkadaşını gördüğü esnada, "Benimle bir ömür geçirir misin?" diyerek evlenme teklifinde bulundu.

Evlenme teklifi kabul gördü

Genç kız, korku dolu anlarının sonrasında karşısında gördüğü manzarayla birlikte büyük bir şaşkınlık yaşadı. Depe’ye sarılan Saklı, evlenme teklifini kabul etti.

Yorumlar (0)
8
açık