Binayı saran ağır kokunun sebebi ortaya çıktı: Meğer 15 gün önce…

Antalya'da bir apartmanda oluşan kötü kokunun artması sebebiyle 112 Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine ekipler harekete geçti. Yapılan incelemelerde daire sahibinin evinde 15 gün önce öldüğü belirlendi.

YAŞAM 08.07.2024, 01:42 Şeyda Gül
Binayı saran ağır kokunun sebebi ortaya çıktı: Meğer 15 gün önce…

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Altındağ Mahallesi 169 Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın birinci katından yayılan kötü koku nedeniyle bina sakinleri dairede ikamet eden 49 yaşındaki Kansu Taşpınar'a ulaşmaya çalıştı. Ancak Taşpınar’a ulaşamayan apartman sakinleri 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine verilen adrese gelen polis ekiplerinin kapıyı açamamasının ardından olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri kapıyı açmayı başardı.

Koku bütün sokağı sardı

İtfaiye ekiplerinin yardımı ile daireye giren polis ekipleri Taşpınar'ı kanepenin kenarında hareketsiz yatar vaziyette bulurken, Taşpınar'ın yaklaşık 15 gün önce öldüğü belirlendi. Taşpınar’ın cesedinin çürümeye başlaması nedeniyle apartmanı koku kapladığı öğrenilirken, ekiplerin daireyi havalandırmak için camları açılması ile birlikte sokağı ağır bir kokunun kapladığı belirtildi.

Cansı bedeni adli tıp morguna kaldırıldı

Olay Yeri İnceleme ekipleri özel maske ile çalışmalarını tamamladıktan sonra Kansu Taşpınar'ın cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırılırken, olayla ilgili polis ekiplerini soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)