Bebeğini bırakıp alışverişe giden anne, yaşananlar karşısında dona kaldı 

Küçükçekmece’de bir markete giren kadın, bebeğini araba ile market önüne bıraktı. Kısa sürede harekete geçen araba yokuş aşağıya gitmeye başladı. Durumu fark eden bir müşteri, facia yaşanmadan olaya müdahale edebildi. 

YAŞAM 02.08.2021, 12:54 03.08.2021, 11:33
Bebeğini bırakıp alışverişe giden anne, yaşananlar karşısında dona kaldı 

Küçükçekmece’deki Kanarya Mahallesi Flaman Caddesi’nde bir markete gelen kadın, arabasında olan bebeğini kaldırım kenarında bırakarak alışveriş için markete girdi. Bebek arabasının frenini çekmeyi unutan kadının arkasını dönmesiyle bebek arabasının da yokuş aşağıya kayması bir oldu.  Marketteki müşteri bebeği kurtardı 

O sırada markette olan bir müşteri, kaçan bebek arabasını son anda fark etti. Arabanın arkasından koşup durduran şahıs, anne ve olayı izleyenler durum karşısında gülmekle yetindi. Arabayı durduran kişi, bebeği marketin önüne kadar getirdi. Olay yerindekiler, anneyi sakinleştirmeye çalıştı. 

Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu olay sonrasında kadın, arabayı marketin önüne bırakıp freni çekerek tekrar içeriye girdi. Yaşananlar, marketin güvenlik kamerasından basına aktarıldı. 

Yorumlar (0)
16
açık