Bayramda İstanbul'un hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, bayramda hava sıcaklıklarının en yüksek 26-28 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

Bayramda İstanbul'un hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Marmara'da bayramda hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

ARİFE GÜNÜ

Arife günü Edirne, Kırklareli'de sabah ve öğle saatlerinde, Kocaeli ve Sakarya'da ise öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağış beklenirken, Marmara'daki diğer yerlerde havanın parçalı bulutlu ve en yüksek sıcaklıkların 25 ile 29 derece civarında olacağı öngörülüyor.

BAYRAMIN 1. GÜNÜ

Bayramın 1. günü Kocaeli ve Sakarya'da öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği, en yüksek hava sıcaklıklarının 26 ile 30 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

BAYRAMIN 2. VE 3. GÜNÜ

Bayramın 2. ve 3. günleri ise Marmara Bölgesi'nde yağış beklenmiyor. Havanın parçalı ve az bulutlu sıcaklıkların en yüksek 25 ile 30 derece civarında olması bekleniyor.

Bayram boyunca İstanbul’da yağış beklenmiyor, en yüksek hava sıcaklıklarının 26 ile 28 derece civarında olacağı öngörülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER