Batmanlı iki arkadaş, saniyelerle kurtuldu!

Batman merkezde bulunan bir akaryakıt istasyonuna yakıt almak için siren araç aniden alev aldı. Sürücü ve yanındaki arkadaşı saniyelerle yarışacak canını son anda kurtardı. O anlar saniye saniye görüntülendi. 

YAŞAM 09.01.2022, 17:20 10.01.2022, 13:45 Başak Çetin
Batmanlı iki arkadaş, saniyelerle kurtuldu!

Batman şehir merkezindeki bir benzinlikte meydana gelen olayda iki arkadaş, otomobiline yakıt almak için benzin istasyonuna girdi. Sürücü, yakıt doldurulurken dışarı çıktı ve arkadaşı, ön koltukta oturdu. Yakıtı aldıktan sonra aracına binen sürücünün kontağı çevirmesiyle birlikte büyük bir gürültü koptu. Araç, alev topuna döndü 

Bembeyaz otomobilin saniyeler içinde kıpkırmızı alev topuna dönmesi benzinlik kameraları tarafından kayıt altına alınırken sürücü ve yanındaki arkadaşı kendilerini dışarı zor attı. Araçtan uzaklaşarak canlarını kurtarmayı başaran iki kişi, olay yerine çağırılan sağlık ekipleri tarafından muayene edildi. 

Vatandaşlar, ilk müdahalenin ardından Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavileri devam eden kişilerin yaşadıkları hakkında soruşturma sürüyor. Yorumlar (0)
28
açık