Aydın'da üniversite kampüsünde korkunç kaza: 1 ölü

Kızları Simge Bakır'ın yüksek lisans başvurusu için Aydın'a gelen Nural ve Turan Bakır çiftini taşıyan cip, bir halk otobüsüyle çarpıştı. Üniversite kampüsünde yaşanan kazada 58 yaşındaki Nural Bakır hayatını kaybetti. Simge Bakır ile babası Turan Bakır ise yaralandı.

YAŞAM 25.01.2023, 13:40 26.01.2023, 15:52 Hakan Öksüz
Aydın'da üniversite kampüsünde korkunç kaza: 1 ölü

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) kampüsünde yaşanan kaza, 1 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Turan Bakır idaresindeki cip, Gökhan Özel'in kullandığı halk otobüsü ile ADÜ kampüsünde çarpıştı.

Nural Bakır kaza yerinde hayatını kaybetti

Kazanın ihbar edilmesi üzerine bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi. Cip sürücüsünün 58 yaşındaki eşi Nural Bakır'ın kaza yerinde hayatını kaybettiği kaydedildi. Otobüste bulunan Tuğba Kavlu ve cipteki Simge Bakır ile birlikte yaralanan sürücüler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Kızlarının yüksek lisans başvurusu için gelmişlerdi

Yaralıların tedavilerinin, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde devam ettiği kaydedildi. Cip sürücüsü Turan Bakır ile kazada can veren Nural Bakır'ın, kızları Simge Bakır'ın yüksek lisans başvurusu için kente geldikleri ortaya çıktı.

Yorumlar (5)
Bülent ORAKCI 4 gün önce
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKÂNI CENNET OLSUN
Başaralar petrol Ömer Başara 4 gün önce
Başinız sagolsun Allah rahmet eylesin yaralılara Allah şifalar versin
Ali ERDÖNMEZ 4 gün önce
Yaralılara Allah acil şifalar versin merhumeye Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum
Fahrettin Başara 3 gün önce
Rabbim rahmet eylesin eş dost akrabaları sevenlerinin başı sağolsun
Fatih Kürşat Karagöl 3 gün önce
Allah rahmet eylesin