Askeri konvoydaki tehlikeler son bulmuyor: O anlar kamerada 

Normalleşmenin adımları hızlanırken asker konvoyları da çoğalmaya başladı. Bursa’daki konvoyda, akan trafikten araçtan sarkıp öz çekim yapanlar kameraya yansıdı. 

YAŞAM 08.06.2021, 09:36 09.06.2021, 10:47 Başak Çetin
Askeri konvoydaki tehlikeler son bulmuyor: O anlar kamerada 

Kademeli normalleşmenin başlamasının ardından asker konvoylarında da artış görülmeye başlandı. Kısıtlamanın hemen ardından Bursa’dan gelen görüntü ise “yok artık” dedirtti. Bursa’daki asker eğlencesi sırasında yapılan konvoyda, akan trafikte gidenler, şeritleri tıkayarak araçları yavaşlattı. Bununla da kalmayıp araçtan sarktılar ve bunu da eğlence olarak gördüler. Araçtan sarkıp öz çekim yaptılar 

Aracın camlarından sarkıp öz çekim (selfie) yapan gençlerin tehlikeli anları ise çevredekiler tarafından kaydedildi. Aralarında çocukların da bulunduğu konvoy, Ankara istikametinde ilerlerken çevredekilerin tepkisiyle karşılaştı.

Asker eğlencesinin iş çıkışı saatine denk gelmesi, trafiğin tıkanması ve gençlerin tehlikeli eğlencelerinin görüntüleri kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Sosyal medyadakiler, görüntülere tepki gösterdi. 

Yorumlar (0)
24
açık