Arkadaşını ölüme böyle itti!

İstanbul top oynarken arkadaşı tarafından itilen 12 yaşındaki çocuk yaklaşık 3 metre yüksekten boşluğa düştü.

YAŞAM 22.10.2019, 19:30
Arkadaşını ölüme böyle itti!

Olay, saat 16.45 sıralarında Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi, Akçay Sokak’ta yaşandı.

Alınan bilgiye göre, 12 yaşındaki Emir Haktan isimli çocuk arkadaşlarıyla sokak arasında futbol oynarken, bir arkadaşından top almak istediği esnada itilmesi sonucu dengesini yitirerek yaklaşık 3 metre yüksekten bodrum katındaki bir dükkanın girişine düştü. 

Çocuğu gören mahalleli durumu vakit kaybetmeden sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahale sonrası yaralı çocuk en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Anne gözyaşlarına boğuldu

Yaklaşık 3 metre yüksekten merdiven boşluğuna düşerek yaralanan çocuğunun acı içerisinde feryat ettiğini gören anne gözyaşlarını tutamadı. Anneyi, o esnada yanında bulunan komşuları ve akrabaları sakinleştirmeye çalıştı.

Yaralanan çocuğun tedavisi sürüyor.

"O çocuk beni çok itiyordu..."

Olayın yaşandığı sırada orada bulunan çocuklardan birinin annesi olan Sonay Saraçoğlu, "Çocukla birlikte futbol oynuyorlarmış. Oyun esnasında mücadele ederken boşluğun üzerine çıkmışlar ve oradan çocuğu itmiş. Daha sonra da, 'O çocuk beni çok itiyordu ben de onu ittim' demiş. Durumu biraz kötüydü. Kolunda da platin varmış. İnşallah iyi olur" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
-11
açık