Araçları kurtarma için giden iş makinesini araçlar kurtardı

Kağıthane’de yolu açarak araçları kurtarmaya giden iş makinesi, karlı yolda kaydı. Park halindeki araçlara çarparak durabilen iş makinesi, daha büyük bir kazaya sebep olmaktan son anda kurtuldu.

YAŞAM 13.03.2022, 09:50 14.03.2022, 12:41 Başak Çetin
Araçları kurtarma için giden iş makinesini araçlar kurtardı

İstanbul’da son birkaç gündür yaşanan yoğun kar yağışı sebebiyle kazalar art arda gelmeye başladı. Yürekleri ağza getiren kazalardan biri de Kağıthane’de yaşandı. Buz tutan ve kar yoğunluğu yaşanan yollarda sürücülerin kaza yapmasını önlemek için yolu açmaya gelen bir iş makinesi kazaya karıştı. İş makinesi, otomobil sürücülerinin kaza yapmasını önlemek isterken araçlarını park eden sürücüler, iş makinesi operatörünün hayatını kurtardı.Park halindeki araçlara çarparak durabildi

Kağıthane’ye bağlı Hamidiye Mahallesi’ndeki yolu açmak üzere yokuş aşağı inmeye çalışan iş makinesi operatörü, direksiyon hakimiyetini kaybetti. Araç yokuş aşağı hızlı şekilde inerek park halindeki otomobillere çarptı. O anlar cep telefonu kameralarına yansırken buzlu yolun daha büyük bir facia yaratmaması, yol kenarında park halindeki araçlar sayesinde oldu.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu