Antalya’da bir vatandaş, sokakta yüzdü

Antalya’da yollar göle dönünce bunu tiye alan bir vatandaş, sokakta yüzmeye başladı. Araçların yanından kulaç ata ata geçen kişi, görenleri şoke etti.

YAŞAM 03.03.2022, 13:09 04.03.2022, 13:45 Başak Çetin
Antalya’da bir vatandaş, sokakta yüzdü

Antalya’da dün etkili olan sağanak yağış sebebiyle ara sokaklar göle döndü. Kuvvetli rüzgarın da etkili olduğu şehirde çatı uçması, ulaşımda aksama, ağaç ve direk devrilmesi gibi olaylar yaşanırken su taşması ve sel basması da görüldü. Konyaaltı’nda pek çok araç mahsur kaldı. Bir otelin otoparkının tavanı, 4 aracın üzerine çöktü. Turistik ilçeler olimpik havuzu aratmadı

Yoğun yağış sebebiyle Kepez’deki 75. Yıl Bulvarı da suya gömülen bölgeler arasındaydı. Kuvvetli rüzgar nedeniyle dalgaların oluştuğu yolda sürücüler ilerleyemedi. Kanallara dolan su, taştı. Temiz su ve kirli suyun birbirine karıştığı sokakta bir vatandaş, aniden yüzmeye başladı. Yarı çıplak şekilde sokağa atlayan ve araçların ortasında yüzen şahıs, yarım metrelik suda defalarca kulaç attı. O anları ise yoldan geçenler görüntüledi. Sosyal medyada kısa sürede yayılan video, en çok izlenenler arasına yerleşti. Yorumlar (0)
20
açık