Ankara halkı, indirimli iPhone için birbirini ezdi

Ankara’da bir mağaza, açılışa özel indirimli iPhone satacağını duyunca mağaza önünde de içinde de izdiham oluştu. 12 bin TL’lik iPhone’u 9 bin TL’ye satan mağaza yetkilileri neye uğradığını şaşırırken telefonu satın alan genç de en büyük hayalinin iPhone alabilmek olduğunu dile getirdi. 

YAŞAM 16.04.2022, 17:56 17.04.2022, 18:03 Başak Çetin
Ankara halkı, indirimli iPhone için birbirini ezdi

Başkent’in Keçiören ilçesine bağlı Ufuktepe Mahallesi bugün izdihama sahne oldu. Mahallede yeni açılan elektronik ve ev eşyası mağazası, açılışa özel indirimli iPhone satacağını duyurunca olanlar oldu. Kapıların açılmasıyla birlikte vatandaşlar önce iPhone’a sonra da diğer indirimli ürünlere koştu.Sahurda mağazanın kapısına dayandılar

Sahuru yaptıktan sonra mağazanın kapısına dayanan halk, 12 bin TL’lik cep telefonunu 9 bin TL’ye satın alabilmek için birbirini ezdi. Sınırlı sayıda satılan telefon için kavga eden müşterilerin o anları kameralara yansıdı. İzdihamdan sağ çıkıp telefonu satın almayı başaran Feyyaz Ünalan isimli bir genç ise sahurdan bu yana mağazanın önünde beklediğini ve emeği boşa gitmediği için mutlu olduğunu dile getirdi. 

Yorumlar (0)
12
açık