Ankara'da kanlı tartışma: 1 ölü, 1 yaralı!

Ankara Keçiören'de bir evde yaşanan tartışmada Erdi Sarıoğlu'nu sırtından, Murat G'yi ise bacağından vuran Ertuğrul K, kayıplara karıştı. Korkunç olayda Erdi Sarıoğlu hayatını kaybetti, Murat G. yaralandı. Ertuğrul K, Çubuk ilçesinde yer alan ormanlık alandaki bir barakada yakalandı.

YAŞAM 23.06.2023, 17:05 25.06.2023, 09:07 Hakan Öksüz
Ankara'da kanlı tartışma: 1 ölü, 1 yaralı!

Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı Şenyuva Mahallesi 1011 Sokak'ta başlayan tartışma, kanlı bitti. 1011 Sokak'ta bulunan bir evde Murat G, Erdi Sarıoğlu. ve Ertuğrul K. arasında tartışma yaşandı. Çıkış sebebi bilinmeyen tartışmanın, kısa sürede kavgaya döndüğü kaydedildi.

Erdi Sarıoğlu'nu sırtından, Murat G'yi bacağından vurdu

Erdi Sarıoğlu'nu sırtından silahla vuran Ertuğrul K, Murat G'yi ise bacağından yaraladı. Silah sesleri üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekipleri, sırtından vurulan Erdi Sarıoğlu'nun olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi.

Ormanlık alandaki barikada yakayı ele verdi

Yaralı Murat G'nin hastaneye kaldırıldığı kaydedildi. Ertuğrul K'nin yakalanması için Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Çubuk ilçesinde yer alan ormanlık alandaki bir barikada saklanan Ertuğrul K, polisler tarafından yakalandı.

Yorumlar (0)