Almanya'dan geldi balık tutarken öldü

Almanya'dan tatile memleketine gelen Durgut Ünlü'nün cansız vücudunun Karagöz Kanalı yakınlarında bulunduğu belirtiliyor.  

YAŞAM 01.10.2019, 16:53 01.10.2019, 16:59
Almanya'dan geldi balık tutarken öldü

Konya Beyşehir'e tatil için gelmiş olan Durgut Ünlü'nün, öğle saatlerinde evden çıktığı ancak kendisinden akşama kadar haber alnımadığı belirtiliyor.  Ünlü'yü Yeşildağ Mahallesi'nde arayan ailesi mahallelinin de yardımıyla gerçekleşen arama sonucu Durgut Ünlü'nün aracını bulduğu kaydediliyor. Beyşehir Gölü ile bağlantılı Karagöz Kanalı'nda aracın bulunması ardından ailenin bölgeye jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdiği belirtiliyor.

Uzun süre bulunamadı 

Ünlü'nün balık tutma amacıyla suya girme ihtimaline karşılık tüm kanal boyunca ve vatandaşların işaret ettiği bir kano batığında yapılan araştırmalar sonucu yaklaşık 3 metre derinlikte, Ünlü'nün cansız bedenine ulaşıldığı ifade ediliyor. 

Nedeni ne?

Kıyıya çıkarılan Ünlü'nün, balık avlamak için kanoyla kanala girdiği, devrilmesi sonucu suya düşerek, boğulduğu ihtimali üzerinde duruluyor. Memleketinde beklenmedik biçimde yaşamını yitiren Ünlü'nün kesin ölüm nedeninin Beyşehir Devlet Hastanesi'nde yapılacak otopsi sonucu belli olacağı kaydedildi.

Yorumlar (2)
Alperen 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin, yüzünden çok güler yüzlü, iyi bir insan olduğu anlaşılıyor. Çok acı, Allah geride kalanlarına sabır versin
Yusuf 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Mekânın cennet olsun inşAllah. Yerin peygamber efendimiz yanı olsun inşAllah.
10
açık