Adana’da bir kadın, apartman bahçesinde silahla vurulmuş halde bulundu 

Adana Yüreğir’de bir apartman bahçesinde hareketsiz yatan bir kadın bulundu. Kimliği henüz tespit edilemeyen kadının silahla vurulduğu öğrenildi. Hastanede müdahale edilen kadın, yaşamını yitirdi. 

YAŞAM 24.11.2021, 09:59 25.11.2021, 08:45 Başak Çetin
Adana’da bir kadın, apartman bahçesinde silahla vurulmuş halde bulundu 

Adana’nın Yüreğir ilçesinin Atakent mahallesindeki bir apartmanın sakinleri, bina bahçesinde bir kadının hareketsiz şekilde yattığını fark ederek polise ihbarda bulundu. Olay yerine intikal eden güvenlik güçleri, üzerinde kimlik bulunmayan kadın için olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Ekipler, kadının silahla vurulduğunu tespit ederek Yüreğir Devlet Hastanesi’ne sevkini sağladı. Hastanede hayatını kaybetti 

Yapılan kontrollerde ateşli silahla vurulduğu tespit edilen kadın, hastanede yapılan müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Olayın ardından polis ekipleri, kadının bulunduğu apartmanda inceleme başlattı. Bu incelemede, binanın bodrum dairesinde uyuşturucu madde kullanıldığı belirlendi. Bodrumdan alınan uyuşturucu kullanım malzemeleri, boş kovan ve kan lekeleri için olay yeri ekipleri ayrıntılı çalışma düzenledi.  

Olayla ilgili soruşturma devam ederken ölen kadının kimliği tespit edilmeye çalışıyor. Yorumlar (0)
9
açık