Adana'da yaya köprüsünden geçmeye çalışan araç sıkıştı

Adana’da bir sürücü, aracıyla yaya köprüsünden geçmek isterken köprünün korkuluklarına sıkışarak takılı kaldı. Akıllara durgunluk veren olaya şahit olanlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, araba bir saatlik çalışmanın ardından yaya köprüsünden çıkarıldı.

YAŞAM 21.04.2021, 02:00 21.04.2021, 12:12 Koray
Adana'da yaya köprüsünden geçmeye çalışan araç sıkıştı

İlginç olay, Seyhan ilçesine bağlı olan Yenibaraj Mahallesi’nde yaşandı. Aktarılan bilgiye göre, yayaların otobanın üstünden geçmek için kullandığı üst geçitten henüz adı öğrenilemeyen sürücü, '01 ADR 763' plakalı aracı ile geçmeye çalıştı. 

Vatandaşlar gözlerine inanamadı

Bir süre boyunca üst geçitte ilerleyen araç, köprünün korkuluklarına sıkıştı. Durumu gören yurttaşlar, tuhaf olayı emniyet güçlerine bildirdi. 

Araç kurtarıldı

Olay mahalline gelen güvenlik güçleri, otomobilde bulunan İbrahim S. ile Sefer Ş.'den hangisinin sürücü olduğunu sordu. Ancak iki şahıs da aracı kendilerinin kullanmadıklarını belirtti. 

Emniyet güçleri, iki şüpheliye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden para cezası kesti. Araç ise bir saatlik çalışmanın akabinde çekici yardımıyla yaya köprüsünden kurtarıldı.Yorumlar (0)
25
açık