Abdurrahim Albayrak'ın acı günü

Abdurrahim Albayrak'ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı, Şişli'deki bir AVM'nin dördüncü katından düşerek yaşamını yitirdi.

YAŞAM 20.11.2022, 18:20 Koray
Abdurrahim Albayrak'ın acı günü

Edinilen bilgiler doğrultusunda, Şişli'deki AVM'ye giden Bostancı, dördüncü katta bulunan yemek katının balkonundan aşağı düştü.

İhbarda bulunulması üzerine olay mahalline güvenlik ve sağlık personelleri sevk edildi. Ekipler tarafından gerçekleştirilen incelemede Bostancı'nın can verdiği tespit edildi.

Bostancı'nın cansız bedeni Nişantaşı'nda bulunan özel bir hastanenin morguna nakledildi. Acı haberi duyan arkadaşları ve yakınları da hastanenin önüne geldi.

Galatasaray, TFF, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan taziye mesajı 

Galatasaray Spor Kulübü'nün internet adresinde yer bulan mesajda, "Galatasaray'ın eski ikinci başkanlarından Abdurrahim Albayrak'ın torununun vefat haberini çok derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı temenni ederiz." denildi.

TFF'nin (Türkiye Futbol Federasyonu) internet adresinden yapılan açıklamada, "Merhuma Allah'tan rahmet, Albayrak ve ailesine sabır ve başsağlığı temenni ederiz." ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, "Merhuma Allah'tan rahmet, Albayrak ve ailesine başsağlığı temenni ederiz." açıklamasında bulundu.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ise mesajında, "Beşiktaşlı iş insanı Asil Bostancı’nın evladı Batuhan Bostancı’nın ölüm haberini çok büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı temenni ederiz." denildi.

Yorumlar (0)