15 yaşındaki Çağla'yı 120 bıçak darbesiyle öldürdü!

İzmir'de sevgilisini de yanına alarak annesinden ayrı yaşayan babasını ziyaret eden Hacer Çağla Çetinalp (15), aynı yaştaki erkek arkadaşı U.E.Y. tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü. Yakalanan katil zanlısı, cinayet sebebini açıkladı. Öldürülen Hacer Çağla Çetinalp'in babası İ.U.Ç'nin de gözaltına alındığı kaydedildi.

YAŞAM 16.06.2024, 17:36 Hakan Öksüz
15 yaşındaki Çağla'yı 120 bıçak darbesiyle öldürdü!

İzmir Karabağlar'a bağlı Arap Hasan Mahallesi'nde dün akşam vahşet yaşandı. Anne ve babasının ayrı olduğu öğrenilen Hacer Çağla Çetinalp (15), aynı yaştaki erkek arkadaşı U.E.Y'yi de yanına alarak babası İ.U.Ç'yi ziyaret etti.

Babası eve dönünce korkunç manzarayla karşılaştı

Çocukları evde bırakarak dışarıya çıkan İ.U.Ç, eve dönünce korkunç manzarayla karşılaştı. Kızını kanlar içinde yerde gören baba, durumu ekiplere bildirdi. Hacer Çağla Çetinalp'in yaklaşık 120 bıçak darbesi ile öldürüldüğü belirlendi.

"Beni aldattığı için öldürdüm"

Cinayetin ardından kaçan U.E.Y. yakayı ele verdi. Eski sevgilisinin kendisini aldattığını kaydeden katil, cinayeti bu nedenle işlediğini söyledi. 15 yaşındaki U.E.Y, kaçarken Hacer Çağla Çetinalp'in cep telefonunu da alan yol üzerindeki bir çöpe attığını belirtti. U.E.Y. ile birlikte Hacer Çağla'nın babası da gözaltına alındı.

Yorumlar (0)