Wanda Nara’dan yeni açıklama: ‘Aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz’

Mauro Icardi ve Wanda Nara boşanma kararı aldı. Nara, yaptığı açıklamada, "Ayrılmaya karar verdim ancak Mauro ile aile bağlarımızı koparmayacağız" dedi.

SPOR 11.07.2024, 10:51 Buse Önder
Wanda Nara’dan yeni açıklama: ‘Aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz’

Wanda Nara, Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıkları için Türkiye'ye döndükten sonra Avusturya kampında bulunan gol kralı Mauro Icardi'yi sosyal medya hesabından takipten çıktı. Icardi ise Nara'yı takip etmeye devam ediyor. Ancak Nara, Icardi ile birlikte olduğu fotoğrafları silmedi.

Arjantin basınında yer alan haberlere göre, çift boşanma kararı aldı. Bazı kaynaklar boşanmayı Nara'nın, bazıları ise Icardi'nin istediğini öne sürdü. Daha önce de evliliklerinde kriz yaşayan çiftin bu kez boşanma kararını açıklaması dikkat çekti.

‘Aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz’

Wanda Nara, America TV spikerine attığı mesajda, "Kişisel ve sağlık nedenleriyle bir kez daha denedim ama olmadı" dedi. Ardından, "Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Hiçbir şeyden pişman değilim, hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Suçlu ya da üçüncü şahıslar yok, bizimki her zaman dışarıdan daha güçlüydü" ifadelerini kullandı.

Nara'nın bu açıklamasından sonra, Mauro Icardi'nin sosyal medya hesabını tekrar takibe aldı.

L-Gante ile görüntülenmişti

Arjantin basını, çiftin ayrılık kararının sebebi olarak geçtiğimiz günlerde yaşadıkları şiddetli kavga olduğunu iddia etti. İddiaya göre, kavga sırasında sesleri bütün komşuları duydu.

Ayrıca, Nara'nın ayrılık kararı sonrası bir dönem klibinde rol aldığı şarkıcı L-Gante ile bir gece kulübünde buluştuğu ileri sürüldü.

Wanda Nara'nın açıklamasının ardından, Icardi Galatasaray'ın sezon hazırlıkları kapsamında gittiği Avusturya'daki kampta ilk idmanına çıktı. Icardi'nin kampta oldukça düşünceli olduğu gözlemlendi.

Yorumlar (0)