Vedat Muriç transfer kararını verdi!

Transferde adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan Çaykur Rizesporlu futbolcu Vedat Muriç'ten haber geldi. Muriç, bu sezon Çaykur Rizespor'da kalacağını duyurdu.

SPOR 05.07.2019, 11:15 05.07.2019, 11:22 Banu Fırıncılar
Vedat Muriç transfer kararını verdi!

Transferde adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan Çaykur Rizesporlu futbolcu Vedat Muriç kararını verdi. Muric, sözleşmesi bitine kadar takımından ayrılmamaya karar verdi. 

Kosovalı golcü oyuncu, Twitter hesabından konu hakkında açıklamada bulundu.

Açıklamada, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal ile görüştüğünü ifade eden Muriç, "Bugün akşam saatlerinde kulüp başkanım Sayın Hasan Kartal ile gerçekleşen telefon görüşmemizde, transferim ile ilgili tercihlerimizin ayrı kalması ve görüş ayrılıklarımızın olması sebebiyle sürecin şahsımı daha fazla yıpratmaması adına Çaykur Rizespor ile devam eden sözleşmemin bitiş tarihine kadar kulübümden ayrılmama kararı aldım." ifadelerine yer verdi. 

25 yaşındaki oyuncunun Çaykur Rizespor ile sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda bitecek. 

Muriç'in menajeri Haluk Canatar ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Vedat beni aradı. Başkan ile görüştüğünü ve açıklama yapacağını söyledi. 'Tamam.' dedim. Vedat'ın sözleşmesi devam ediyor. Sizin de bildiğiniz gibi Vedat bir kulübe (Galatasaray) gitmek istediğini söylüyor. Başkan da 'O rakamlara satmam.' diyor. Konu böyle kapanıyor. Şu an herhangi bir başka gelişme yok."

Yorumlar (0)
kapalı