Vedat Muric: "Sanki yıllardır buradayım"

Fenerbahçe'nin yeni transferi Vedat Muric, "Taraftarlarımızı mutlu edecek sonuçlar almak için sahaya çıkacağız." ifadelerini kullandı.

SPOR 11.07.2019, 19:02 Hakan Öksüz
Vedat Muric: "Sanki yıllardır buradayım"

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın yeni transferi Vedat Muric, sarı-lacivertli taraftarları mutlu edecek sonuçlar almak için mücadele vereceklerini belirtti.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası Tesisleri'nde kampta bulunan Fenerbahçe'nin Kosovalı oyuncusu Muric, "Sanki yıllardır bu çatı altındayım. Ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım." diye konuştu.

"HEYECANIM VE AİDİYETİM ARTIYOR"

Muric, "Takıma katıldığım andan itibaren Fenerbahçe'nin büyüklüğünü çok daha iyi anladım. Teknik ekibimiz ve takım arkadaşlarım uyum sürecimi oldukça kolaylaştırıyor. Heyecanım ve aidiyetim her geçen gün artarken, alışma sürecim de hızlanıyor. Teknik direktörümüz Ersun Yanal liderliğinde sezon öncesi çalışmalarımız oldukça sıkı geçiyor. Takım arkadaşlarımla antrenmanlarda en iyisini vererek sezona hazırlanıyoruz." ifadelerini  kullandı.

Taraftarların kendisini milli atlet Ramil Guliyev'e benzettiğine işaret eden Muric, "Taraftarlarımızın paylaşımlarını sosyal medyada gördüm. Ben de benzediğimizi düşünüyorum, çok haklılar. En büyük noktamız, ikimizin de bu büyük kulübün çatısı altında, bu kutsal formayı taşıyor ve Fenerbahçe'nin başarısı için ter döküyor olmamız. Ramil Guliyev'e çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Yorumlar (0)
açık