Türkiye Gomis'in Arda'ya mesajını konuşuyor!

Galatasaray’ın eski futbolcusu Bafetimbi Gomis, Fenerbahçe’den İspanyol devi Real Madrid’e transfer olan Arda Güler ile gurur duyduğunu söyledi.

SPOR 07.07.2023, 17:26 07.07.2023, 17:39 Hanife
Türkiye Gomis'in Arda'ya mesajını konuşuyor!

Sosyal medya hesabından transfere dair açıklama yapan Senegal asıllı Fransız golcü Bafetimbi Gomis, Arda’nın gördüğü en yetenekli futbolculardan biri olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Arda, sen benim gördüğüm en yetenekli futbolculardan birisin. Bu ülkedeki genç futbolcular için bir örnek ve bir umutsun! Bunun bilinciyle hedefini bir gün bile unutmadan, her zaman en iyisini hak ettiğine inanarak, büyümeye ve gelişmeye devam edeceğinden ve başarılarına yenilerini ekleyeceğinden hiç şüphem yok! Tüm Türk halkı ve Fenerbahçe taraftarları gibi ben de seninle gurur duyuyorum. Senin için her şeyin en güzelini diliyorum, hayal etmeye devam."

Arda güler: Çalışıp formayı almak istiyorum

Real Madrid’in yeni transferi Arda Güler, imza töreninin ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Buranın bir parçası olmak benim için çok önemli. Real Madrid dünyanın en büyük kulübü. Çok mutluyum, çok gururluyum” dedi.

Çok çalışarak formayı almak istediğini vurgulayan 18 yaşındaki futbolcu, “Bildiğiniz gibi birçok önemli oyuncularımız var ama ben rekabete hazırım. Buraya oynamaya geldim. Çalışıp formayı almak istiyorum. Real Madrid size ‘Burada oynama şansın var’ diyorsa bunu reddetmek imkansız. Çalışıp oynamaya geldim buraya. Başkan ve hoca bir yere gitmemin söz konusu olmadığını söylediler. Beni de buna ikna ettiler. Burada kalıp oynamak istiyorum. Kiralanmam söz konusu değil" şeklinde konuştu.

Formayı giydi

Düzlenen imza töreni ile kendisini Real Madrid'e bağlayan sözleşmeyi imzalayan Arda Güler, basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra eflatun-beyazlı formayı giyerek sahaya indi.

Yorumlar (0)