Türkiye'de liglerde haftanın programı!

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla sürecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 22. hafta maçları yapılacak.

SPOR 07.02.2020, 10:50 07.02.2020, 11:49
Türkiye'de liglerde haftanın programı!

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şu şekilde:

Süper Lig

Bugün:

20.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

Yarın: 

14.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Eryaman)

17.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone Park)

20.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

9 Şubat Pazar:

13.30 Hes Kablo Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

10 Şubat Pazartesi:

20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Gürsel Aksel)

TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Fatih Karagümrük-Hatayspor (Vefa)

Yarın:

14.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

16.30 Eskişehirspor-Altınordu (Eskişehir Yeni)

19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Şubat Pazar:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Keçiörengücü (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)

19.00 Altay-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

10 Şubat Pazartesi:

19.00 Akhisarspor-Ekol Göz Menemenspor (Spor Toto Akhisar)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

9 Şubat Pazar: 

13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Vanspor FK (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Ergene Velimeşespor-Etimesgut Belediyespor (Ergene Velimeşe)

13.30 Uşakspor-Sivas Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Niğde Anadolu-Bayburt Özel İdare (Niğde 5 Şubat)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Kırşehir Ahi)

13.30 Bandırmaspor-Elazığspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kardemir Karabükspor-GMG Kastamonuspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

Beyaz Grup:

Yarın:

13.00 Hekimoğlu Trabzon-GMG Kırklarelispor (Vakfıkebir İlçe)

13.30 Hacettepe-İnegölspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Pendikspor-Çorum FK (Pendik)

13.30 Sarıyer-Manisa FK (Yusuf Ziya Öniş)

9 Şubat Pazar: 

13.00 Şanlıurfaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa GAP)

13.00 Yılport Samsunspor-Afjet Afyonspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.00 Gümüşhanespor-Başkent Akademi (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 1922 Konyaspor-Tarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Sancaktepe (Karaelmas Kemal Köksal)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

13.00 Yomraspor-Serik Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 Çatalcaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

9 Şubat Pazar:

13.00 Artvin Hopaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Çankaya FK (Müstakil Atletizm Pisti)

13.30 Tokatspor-Düzcespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Manisaspor-Silivrispor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Kızılcabölükspor-52 Orduspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Ci Group Buca (Dağılgan)

13.30 Şile Yıldızspor-Erzinspor (Şile)

2. Grup:

Yarın: 

13.30 1877 Alemdağspor-Karşıyaka (Alemdağ)

9 Şubat Pazar:

13.00 Payasspor-Fethiyespor (Payas İlçe)

13.00 Ağrı 1970-Turgutluspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Fatsa Belediyespor-Kozanspor (Fatsa İlçe)

13.30 Kocaelispor-Belediye Derincespor (Kocaeli)

13.30 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler)

13.30 Kemerspor 2003-Büyükçekmece Tepecikspor (Kemer İlçe)

3. Grup: 

Yarın:

13.30 Somaspor-Medical Park Batman Petrolspor (Soma Atatürk)

13.30 Altındağ Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Çubuk İlçe)

9 Şubat Pazar:

13.00 Bayrampaşa-1954 Kelkit Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Diyarbekirspor-Gölcükspor (Diyarbakır)

13.00 Pazarspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Pazar İlçe)

13.30 Osmaniyespor-Halide Edip Adıvarspor (7 Ocak)

13.30 Karacabey Belediyespor-Modafen (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Nevşehir Gazi)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Muğlaspor (Darıca İlçe)

Yorumlar (0)
19
açık