Trabzonspor taraftarının şampiyonluk coşkusu

Ligin 35'inci haftasında evinde Fraport Tav Antalyaspor ile 2-2'lik skorla berabere kalarak şampiyon olan Trabzonspor'un taraftarı şampiyonluğu meydanlarda doyasıya kutluyor.

SPOR 01.05.2022, 01:05 Koray
Trabzonspor taraftarının şampiyonluk coşkusu

Şehir merkezine kurulan dev ekranlardan maçı takip eden Trabzonspor taraftarları, son düdükle birlikte büyük bir mutluluk yaşadı.

Alanlarda bir araya gelen on binlerce bordo-mavili taraftar, 2-2'lik skorla son bulan müsabakanın bitiş düdüğüyle birlikte büyük bir coşku yaşadı, bazı taraftarlar ise mutluluktan ağladı. Meydanlarda çok sayıda meşale yakılırken, müzik eşliğinde coşkulu zamanlar yaşandı.

Çok sayıda bordo-mavili taraftar, sokakları araç trafiğine kapatarak kutlamalara iştirak etti. Kentin çok sayıda caddesinde uzun araç kuyrukları meydana geldi.

Maçın tamamlanması ve Trabzonspor'un şampiyonluğa ulaşmasıyla birlikte havai fişek gösterileri yapıldı.

İstanbul'da şampiyonluk sevinci

Taksim Meydanı'nda bir araya gelen bordo-mavililer, karşılaşmanın son düdüğüyle birlikte büyük bir sevinç yaşadı.

Kutlamalarda dev bayraklar açılırken, geniş güvenlik önlemleri de alındı.

Yollar trafiğine kapatılırken çok sayıda Trabzonspor taraftarı, forma ve atkılarıyla şampiyon takımları için tezahürat yaptı.

Müzikler eşliğinde şampiyonluğu doyasıya kutlayan taraftarlar, havai fişek ve meşalelerle de şampiyonluk kutlamalarına devam etti.Yorumlar (0)
19
az bulutlu