Taraftarların istifa çağrısına Beşiktaş Başkanı Çebi'den yanıt

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Paribu ile Beşiktaş Stadı'nda yapılan anlaşma toplantısında konuştu. Taraftarların kendisini istifaya davet ettiği tezahüratlar hakkında konuşan Çebi, "Galatasaray taraftarının bana ettiği küfürleri unutamam. Beşiktaş taraftarının, başkanına sahip çıkmasını beklerdim." dedi.

SPOR 26.09.2023, 14:20 27.09.2023, 09:28 Hakan Öksüz
Taraftarların istifa çağrısına Beşiktaş Başkanı Çebi'den yanıt

Kripto varlık işlem platformu Paribu ile Beşiktaş Kulübü arasında iş birliğine gidildi. "Beşiktaş Token" projesi hayata geçirildi. Paribu CEO'su Yasin Oral'ın da katıldığı basın toplantısı Beşiktaş Stadı'nda yapıldı. Beşiktaş Kulübü Başkan Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalarda bulundu.

"Neden istifa diye bağırdılar bilmiyorum"

Basın toplantısında sorulara yanıt veren Çebi, tribünlerden yükselen istifa tezahüratları hakkında konuştu. Beşiktaş'ın ekonomisinin düzelme emareleri gösterdiğini vurgulayan Çebi, "Neden istifa diye bağırdılar bilmiyorum. Muhaliflerin görevi alma arzusu belki taraftarlarda karşılık bulmuştur. Her hafta cuma günleri öğleden sonra buraya insanları davet ediyorum ama kimse gelmiyor. Ne istediklerini öğrenebilmem için bana gelip anlatmalılar." dedi.

"Galatasaray taraftarının bana ettiği küfürleri unutamam"

Transfer döneminde 2 oyuncuyla ilgili haberler çıktığını, rakiplerin Beşiktaş'a çalım attığının dillendirildiğini belirten Ahmet Nur Çebi, "Ondan sonra yoğun tepkiler geldi. Galatasaray taraftarının bana ettiği küfürleri unutamam. Bizim taraftarımız, diğer başkanlara küfür etmedi. Bununla birlikte benim beklentim, taraftarların küfür yiyen başkanlarına sahip çıkmasıydı. Trabzon'a yenilince ben de kahroldum. Trabzon da dün Hatay'a yenildi, futbolun gerçeği bu. Taraftarlarımız sabırla sezon sonunu beklesin. Maçın bitmesine 3 dakika kalmışken istifa tezahüratları yapmasınlar. Futbolcular soyunma odasına gidince yapsınlar." ifadelerini kullandı.

"Onana ile henüz konuşma fırsatım olmadı"

Mondihome Kayserispor ile oynadıkları maç sırasında Jean Onana'nın, eski takımı Lens'in maçını izlediğini gösteren bir paylaşımda bulunduğunu hatırlatan Çebi, "Onana ile henüz konuşma fırsatım olmadı. Teknik direktörümüz Şenol Güneş, oyuncu performanslarına bakarak son kararlarını veriyor. Taraftarlarımız sabretsin, 5 maçta ligin sonucuna karar vermesin." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)