Süper Lig ekibi Sergen Yalçın'ı açıkladı

Antalyaspor, Sergen Yalçın ile sezon sonuna değin prensipte anlaşmaya vardı.

SPOR 31.12.2023, 18:30
Süper Lig ekibi Sergen Yalçın'ı açıkladı

Antalyaspor Başkan Vekili Evren, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, teknik direktör Sergen Yalçın ile sezon sonuna değin prensip anlaşmasına vardıklarını ifade etti.

Alkan Evren, Yalçın ile yarın megakent İstanbul'da resmi sözleşme için bir araya gelmeyi, salı günü ise Antalya'da imza merasimi düzenlemeyi planladıklarını belirtti. 

Antalyaspor, Almanya ekiplerinden Borussia Dortmund'un yardımcı antrenörlük teklifini kabul eden Nuri Şahin'in görevini bırakması üzerine teknik direktör arayışına koyulmuştu. 

Antalyaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Sergen Yalçın ise son olarak Beşiktaş'ı çalıştırmıştı.Beşiktaş'ın da gündemindeydi

Geçtiğimiz perşembe günü teknik direktör çalışmalarının devam ettiğini aktaran Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, "Çalışmalarımız devam ediyor. Kolay bir şey değil. Başkanımızın görüştüğü birkaç hoca var. Planlamamızı hocaya aktaracağız. Sergen Yalçın doğal aday. Görüşme gerçekleştirmedik fakat gerçekleştiririz. Başka teknik direktör adayları var. Birtakım şeyleri doğru toparlamak gerekir. İyi ve doğru transferler yapacağız." sözlerini sarf etmişti. 

Yorumlar (0)