Süper Lig'de bir ayrılık daha

Süper Lig takımlarından Gaziantep FK, teknik direktör Erdal Güneş ile karşılıklı olarak anlaşarak yol ayrımına gitti.

SPOR 04.09.2023, 23:20 05.09.2023, 11:42 topcu
Süper Lig'de bir ayrılık daha

Kulüp tarafından gerçekleştirilen açıklamada, teknik direktör Erdal Güneş ile karşılıklı olarak anlaşarak yolların ayrıldığı kaydedilerek, "Kulübümüze uzun senelerdir önemli hizmetleri olan Sayın Erdal Güneş ve ekibine emeklerinden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor, teknik direktörlük kariyerinin bundan sonraki döneminde gönülden başarılar temenni ediyoruz." ifadesi kullanıldı.Emre Belözoğlu'yla da yollar ayrılmıştı

Süper Lig takımlarından Başakşehir, teknik direktör Emre Belözoğlu ile karşılıklı olarak anlaşma sağlayarak yollarını ayırmıştı.

Turuncu-lacivertli kulübün resmi sosyal medya hesapları üzerinden, "Teşekkürler Emre Belözoğlu." başlıklı bir paylaşımda bulunulmuştu. 

Bahse konu paylaşımda, "Teknik direktörümüz Sayın Emre Belözoğlu ile karşılıklı olarak anlaşma sağlanarak yollarımız ayrılmıştır. Emre Belözoğlu ve teknik ekibine, bugüne değin Başakşehir'e vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ediyor, teknik direktörlük kariyerinin geri kalan kısmında başarılar temenni ediyoruz." ifadelerine yer verilmişti. 

Emre Belözoğlu ile yollar ayrıldı

Yorumlar (0)