Sergen Yalçın'dan Talisca sözleri...

Beşiktaş'ın Instagram sayfasındaki canlı yayınına katılan Yalçın, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

SPOR 31.03.2020, 09:44
Sergen Yalçın'dan Talisca sözleri...

Oyuncu Zafer Algöz'le birlikte canlı yayına katılan Yalçın taraftarlardan kendisine gelen Talisca sorusuyla ilgili, "Futbolculuğu ile ilgili söylenecek bir şey yok. Yeteneği müsait, orta sahada oynayıp ofansif katkı yapan, ceza sahasına giren, sonuçlandıran, skor katkısı yapan, maç kazandıran bir oyuncu. Talisca'yı kim takımda görmek istemez. Şartlar şu anda çok sağlıklı değil ekonomik olarak. Ne olacağı da belli değil. Keşke öyle bir gücümüz olsa, pozisyon oluşsa da alabilsek. Benim olur dememle olacak bir şey olmadığı için pek de bir şey söyleyemiyorum. Keşke alabilsek." ifadelerini kullandı.

Oyuncu almanın playstation oyunu gibi olmadığını belirten Sergen Yalçın,  "Her istediğimiz oyuncuyu alamıyoruz. Biz de isteriz Fabri'yi alalım, öbürünü de alalım diye. Talisca'nın Çin'de kazandığı parayı Türkiye'de ödeyecek takım zor bulunur. Bu işler öyle kolay değil. O gitsin bu gitsin diyorlar. Play-Station'da takımlar kuruluyor ya, normal hayatı da öyle zannedenler var." dedi.

Ligin tescil edilmesinin kimseyi mutlu etmeyeceğini söyleyen,  "Ligin tescili insanları tatmin etmez, kimse mutlu olmaz. Böyle bir durumda aşağıdaki takımlar ne yapacak. Bunun sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Bu olayların aylarca böyle gidecek hali yok. Belki kısa bir süre sonra çaresi bulunacak. Nisan ayı maçların oynanması için zor görünüyor. Hastalık düşüp hayat normale dönerse mayıs 15, haziran 15 gibi oynanabilir. Bu bir şekilde sonuçlandırabilir. Şu an alınacak karar için erken. Aceleci bir karar vermeden beklemek ve hayatın normale döndüğü bir dönemde karar vermek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
15
açık