Okan Buruk tarihe geçti

Okan Buruk, Galatasaray'ın başında ligde bir sezonda peş peşe dokuz galibiyet yakalayan üçüncü teknik direktör olarak tarihe geçti.

SPOR 22.01.2023, 00:52 Koray
Okan Buruk tarihe geçti

Deneyimli teknik adam Okan Buruk, sarı-kırmızılıların başında Süper Lig'de bir sezonda art arda dokuz galibiyet gören üçüncü teknik adam olarak tarihe geçti.

Sarı-kırmızılılar, ligde Mustafa Denizli idaresinde 1987-88 sezonunda, Fatih Terim yönetimindeki ise 2011-12 sezonunda peş peşe dokuz galibiyet yakalamıştı."Bize direkt olarak katkı sağlayacak futbolcular istiyoruz"

Öte yandan Buruk, ligde Antalyaspor'u 2-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından konuştu.

Sarı-kırmızılı takımın hocası, transfer faaliyetlerinin devam ettiğini fakat aceleci davranmadıklarını belirtti.

Buruk, şunları kaydetti:

"Transfer için acele etmiyoruz. Elbette ki çalışıyoruz, değerlendirmeler yapıyoruz. Kazımcan antrenmanlara başladı. Bu hafta itibarıyla takımla birlikte antrenmanlara çıkacak. Ross da antrenmanlara başladı. Yusuf'un ağrılarının birkaç gün içinde geçeceği kanaatindeyim. Tam kadro olarak çalışmaya başladık. Hiç acelemiz yok fakat transfer için çalışmalarımız sürüyor. Bize direkt olarak katkı sağlayacak, hem saha dışında hem de saha içinde bize destek verebilecek futbolcular hakkında bazı değerlendirmelerimiz olacak."

Yorumlar (0)