Muslera: "Birçok teklif aldım ama kulübüm reddetti"

Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera, Boca Juniors'a transfer olacağına dair iddialara ilişkin, "Daha önce de birçok teklif aldım ancak bir sözleşmem olduğu için, öncesinde kulübüm hep reddetti. Bana ya da menajerim Fonseca'ya, Boca Juniors cephesinden herhangi bir teklif gelmedi." dedi. 

SPOR 10.05.2020, 08:27
Muslera: "Birçok teklif aldım ama kulübüm reddetti"

Galatasaray'da Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, Boca Juniors'a transfer olacağına dair iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. 

Başarılı kaleci, idolünün Oscar Cordoba olduğunu ve Boca Juniors'ta oynamaya başladığından beri Cordoba'yı çok yakından izlediğini belirterek, "Milli takımda da Facha Carini'yi beğeniyordum. Bir oyuncunun başına gelebilecek en iyi şey, milli takım formasıyla kupa kazanmaktır. Bu nedenle Uruguay ile 2011'de kazandığımız Copa Amerika ve 2010 Dünya Kupası'ndaki başarımız, benim en iyi hatıralarım." diye konuştu. 

"Sözleşmem olduğu için kulübüm hep reddetti"

Muslera, Galatasaray ile önümüzdeki sezonun sonuna kadar sözleşmesi olduğunu anımsatarak, "Transfer sadece bana bağlı değil. Daha önce de birçok teklif aldım ancak bir sözleşmem olduğu için, öncesinde kulübüm hep reddetti. Bana ya da menajerim Fonseca'ya, Boca Juniors cephesinden herhangi bir teklif gelmedi. Boca Juniors harika bir takım ve böyle önemli bir takımla adının anılması güzel." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
20
açık