Mourinho'dan Fenerbahçe sorusuna cevap: "Zoru severim"

Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerine başladığı Jose Mourinho'dan açıklama geldi. Mourinho, "Şampiyonlar Ligi'ne katılmanın kolay olmayacağını söyleyebilirim. 3 tur geçmemiz gerekiyor. Zor olsa da meydan okumayı sevdiğimi bilirsiniz." dedi. Fenerbahçe, Mourinho'nun İstanbul'a geleceğini duyurdu.

SPOR 01.06.2024, 21:00 03.06.2024, 08:50 Hakan Öksüz
Mourinho'dan Fenerbahçe sorusuna cevap: "Zoru severim"

Şampiyonluğu kaybetmesinin ardından teknik direktör İsmail Kartal ile yollarını ayıran Fenerbahçe, Jose Mourinho ile transfer görüşmelerine başlandığını KAP'a bildirdi. Kariyerinde Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi'nin yanı sıra pek çok lig şampiyonluğu bulunan Mourinho, Fenerbahçe ile ilgili açıklamada bulundu.

"Zor olsa da meydan okumayı sevdiğimi bilirsiniz"

Tecrübeli Portekizli çalıştırıcı, Real Madrid ile Borussia Dortmund arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde katıldığı programda konuştu. 

Mourinho, "Şampiyonlar Ligi'ne katılmanın kolay olmayacağını söyleyebilirim. Çünkü gruplara kalmak için 3 tur geçmemiz gerekiyor. Fenerbahçe'de EURO 2024'e katılacak 8 oyuncu var. Hazırlık kampında yer alamayacaklar. Zor olsa da meydan okumayı sevdiğimi bilirsiniz. Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için savaş vereceğim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)