Milli takım hazırlıklara başladı: 3 eksik var

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Son 16 Turu’nda 2 Temmuz Salı günü Avusturya ile oynanacak maçın hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından bugün yaptığı antrenmanla başladı.

SPOR 28.06.2024, 20:45 01.07.2024, 09:31 Buse Önder
Milli takım hazırlıklara başladı: 3 eksik var

Türkiye, EURO 2024 Son 16 Turu’nda 2 Temmuz Salı günü Leipzig’de Avusturya ile karşı karşıya gelecek. Çekya maçının ardından bir gün izin yapan milli takım, hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Hannover şehrine bağlı Barsinghausen kasabasındaki tesislerde, teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, düz koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Pas ve şut çalışmasıyla devam eden antrenmanın basına kapalı bölümünde ise Avusturya maçının taktik çalışması yapıldı. Antrenmanı, TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da takip etti.

Mert Günok, Hakan Çalhanoğlu ve Samet Akaydın antrenmanda yer almadı

Milli takımda üç futbolcu bugün yapılan antrenmanda takımla birlikte çalışmadı. Mert Günok ve Hakan Çalhanoğlu, tedbir amaçlı antrenmana katılmadı. Samet Akaydın ise adalesindeki zorlanma nedeniyle antrenmanda yer almadı.

Milliler, yarın yapacakları antrenmanla Avusturya maçının hazırlıklarına devam edecek.

Yorumlar (0)