Messi-Weghorst kavgası maç sonrası da sürdü

Lionel Messi ile Wout Weghorst arasında gerginlik Arjantin-Hollanda maçı sonrasında devam etti. Messi, maç sonu röportajında Weghorst'a "Ne bakıyorsun aptal, önüne bak" dedi.

SPOR 10.12.2022, 11:59 11.12.2022, 12:05 Hanife
Messi-Weghorst kavgası maç sonrası da sürdü

Arjantin'in yarı finale yükseldiği karşılaşma sonrası Lionel Messi'nin Beşiktaşlı Wout Weghorst'a söylediği sözler gündem oldu.

Maç sonu röportajı veren Lionel Messi o sırada kendisine bakan Wout Weghorst'a   "Ne bakıyorsun aptal, önüne bak" sözlerini kullandı."Yanımıza gelip kışkırtmaya çalıştı"

Yayın esnasında Messi'nin bu sözleri sarf ettiği kişinin Beşiktaşlı Wout Weghorst olduğu sonradan doğrulandı.

Messi röportajın devamında ise, "Maçlardan önce konuşan insanları sevmiyorum. Hollanda'nın 19 numaralı forveti bizim yanımıza gelip kışkırtmaya çalıştı. Hocaları da bize saygısız davrandı" ifadelerine yer verdi.Weghorst'tan cevap

Beşiktaşlı Wout Weghorst’ta maç sonu verdiği demeçte; Messi'yle el sıkışmak istediğini ancak Messi’nin kendisine elini vermediğini belirerek, "Messi konusunda hayal kırıklığına uğradım. Onunla el sıkışmak istedim ama o elini uzatmadı. İspanyolca pek anlamam ama eminim bana çok hoş olmayan sözler söyledi" dedi.

Yorumlar (0)