Mario Lemina, Galatasaray'da kalıyor mu?

Galatasaray'ın Gabonlu yıldızı Mario Lemina, France Football'a verdiği röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SPOR 31.12.2019, 16:03 12.01.2020, 16:38
Mario Lemina, Galatasaray'da kalıyor mu?

Başarılı oyuncu Lemina, demecinde şu ifadelere yer verdi:

"Sezona kötü başladık ama Galatasaray, genelde sezona kötü başlıyor. Çünkü sezon başında birçok yeni oyuncu geliyor, alışmak zaman alıyor. Mükemmel bir durumda olmadığımızı söyleyebilirim. Ama bunu tersine çevirecek silahlarımız var.

Kendimi çok iyi durumda hissediyorum. Gerçekten. Takımda önemli bir futbolcu olduğumu hissedebiliyorum. Birkaç ay önceki seviyemden çok daha iyiyim."

"Beni bu kadar istemeleri transferde önemli bir etkendi"

"Galatasaray, beni 2-3 sene önce istemişti. O zamanlar çeşitli sebeplerden dolayı transfer olmamıştı. Bu yaz geldiklerinde Galatasaray'a gelmek istedim. Beni bu kadar istemeleri transferde önemli bir etkendi."

"Normalde taraftarları çok sevmezdim"

"Galatasaray çok popüler bir takım. Taraftarların oluşturduğu bu atmosferde oynamaya bayılıyorum. Beni seven taraftarlara her şeyini vermek isteyen bir futbolcuyum. Ben buyum... Normalde taraftarları çok sevmezdim. Ama Galatasaray taraftarı çok başka. Eğer iyi bir performans gösterirsen taraftarlar yüz katını sana geri veriyor. Türkiye'de taraftarlar çok fanatik. Yaşamak için görmeniz gerekiyor."

"Southampton ile iki senelik daha kontratım var. Galatasaray'ı çok seviyorum. Bu kulübün başarılı olması için her şeyi yaparım. Galatasaray'da kalacak mıyım göreceğiz..."

Yorumlar (0)
18
kapalı