Kasapoğlu: Asla prim vermeyeceğimize inanıyoruz

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan Yerleşkesi'nde organize edilen 2019-2020 akademik yıl açılış töreninde, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamalarda bulundu.

SPOR 17.10.2019, 13:03 17.10.2019, 15:08
Kasapoğlu: Asla prim vermeyeceğimize inanıyoruz

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemizin teröre karşı global düzeyde vermiş olduğu mücadele sebebiyle itibarsızlaştırmaya çalışıldığını görüyoruz. Milli takımımızın son karşılaşmalardaki futbolcularımızın sevinci vesilesiyle samimi bir şekilde ifade ettikleri selamın nerelere çekildiğini hep birlikte gördük."

"Ülkenin böyle manipülatif hamlelerle algı operasyonlarına girdiğini görüyoruz"

"Futbolda dünya şampiyonu olmuş Fransa'nın, futboldaki gücü herkes tarafından malum olan bir ülkenin böyle manipülatif hamlelerle algı operasyonlarına girdiğini görüyoruz. Buna gençlerimizin, halkımızın, her kesimin en güzel cevabı verdiğini de görüyoruz. Millet olarak tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hiçbir oyuna asla prim vermeyeceğimize inanıyoruz"

Yorumlar (0)
21
açık