İşte Fenerbahçe için yazdığı 100. Yıl Marşı karşılığında aldığı bedel!

Ünlü sanatçı Kıraç, sosyal medya üzerinden katıldığı bir programda, Fenerbahçe için yazdığı 100. Yıl Marşı karşılığında aldığı bedeli itiraf etti. Kıraç, marşı Ziko ile birlikte maç izlemesi karşılığında yazdığını belirtti.

SPOR 20.04.2020, 20:42 Burak!
İşte Fenerbahçe için yazdığı 100. Yıl Marşı karşılığında aldığı bedel!

Müzik dünyasının güçlü sesi Kıraç, Tuzla Belediyesi tarafından ikincisi gerçekleştirilen "e-Talks Tuzla" programına konuk oldu. 

“100. yıl için bir şey istedim ve istediğimi aldım”

Tebessümlü hatıralarla hoş bir sohbetin içinde geçen programda, Kıraç, Fenerbahçe için bestelediği 100. Yıl marşı için "bir şey istedim ve istediğimi aldım" dedi.

İşte aldığı bedel!

Fenerbahçe’nin 100. Yıl Marşı için aldığı bedeli sevenleriyle paylaşan Kıraç, "Aziz Yıldırım 'Fenerbahçe marşını senin yapmanı istiyorum. Marş için ne yapmamız lazım' dediğinde, biz Fenerbahçe’den bir şey isteyemeyiz, dedim. Para ve benzeri olmaz. Ancak bir maçı Ziko’nun yanında izlemek istediğimi söyledim ve izledim” dedi.

‘100. Yıl marşı için 6 ay uğraştım’

Kıraç, “Marşı yazarken, çok güzel bir marş olsun ama karşı tarafı da üzmesin, futbolun güzel bir şey olduğunu ortaya çıkarsın istedim.” diyerek marş için 6 ay uğraştığını dile getirdi.


 

Yorumlar (0)
25
parçalı bulutlu