Galler-Türkiye maçının biletleri satışta

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Elemeleri D Grubu son maçında 21 Kasım'da Galler ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. Grup liderliği için kritik öneme sahip maçın öncelikli bilet satışları başladı. Genel satışlar ise yarın başlıyor.

SPOR 30.10.2023, 15:24 31.10.2023, 09:00 Hakan Öksüz
Galler-Türkiye maçının biletleri satışta

EURO 2024 Elemeleri D Grubu'nda İtalyan teknik direktör ile çıktığı Hırvatistan ve Letonya maçlarından galibiyet çıkaran A Milli Futbol Takımı, 16 puanla grubun zirvesinde yer alıyor. Birer maçı eksik Galler ve Hırvatistan ise 10 puanla sıralanıyor.

Galler-Türkiye maçı 21 Kasım'da

Milliler, liderlik için kritik öneme sahip maçta 21 Kasım Salı günü Galler deplasmanına çıkacak. Ay-yıldızlılar, başlama düdüğü 22.45'te çalacak maçtan en az beraberlikle ayrılması durumunda grup liderliğini garantileyecek.

Öncelikli bilet satışından kimler faydalanabilecek?

Galler-Türkiye maçının bilet satışlarının bir gün devam edecek öncelikli bilet satışları başladı. Son 1 yıl içinde Milli Takım Taraftar Kulübü kırmızı üyesi olan taraftarların, bu öncelikli satıştan yararlanabileceği kaydedildi.

Genel bilet satışı yarın başlıyor

Maçın genel bilet satışı ise yarın başlıyor. Misafir tribününden karşılaşmayı izlemek isteyenler, bin 400 liraya bilet satın alabilecek.

Yorumlar (0)