Galatasaray'ın stadının yeni ismi netleşti!

Galatasaray'ın önceki sezon "Nef" olan stadyumunun ismi değişti. Yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında stadyumun yeni ismi belli oldu.

SPOR 13.07.2023, 11:52 13.07.2023, 17:58 Hakan Öksüz
Galatasaray'ın stadının yeni ismi netleşti!

2022-2023 sezonunda teknik direktör Okan Buruk yönetiminde Spor Toto Süper Lig'de şampiyon olan Galatasaray, sponsorluklar üzerinden elde ettiği gelirle yeni sezonun kadrosunu kurmaya çalışıyor.

Yeni isim: Rams Global

Sarı-kırmızılıların stadyum için isim sponsoru olarak anlaştığı marka açıklandı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi içindeki stadyumun isim sponsorluğu için "Rams Global" ile anlaşma sağlandı. Geçtiğimiz sezon "Nef" olan stadyum isminin bu sezon "Rams Global" olacağı kaydedildi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi ifadesi korunacak

Stadyumun isminin başında yer alan Ali Sami Yen Spor Kompleksi ifadesinin korunacağı kaydedildi. Daha önce forma sponsoru da olan Nef markasına teşekkür edildi.

Kombine bilet fiyatları 

Öte yandan Galatasaray'ın 2023-2024 sezonu için belirlediği kombine bilet fiyatları da ortaya çıktı. En düşük kombine bileti fiyatının 6 bin lira, en yüksek fiyatın ise 44 bin lira olacağı vurgulandı. Önceki sezon kombine bileti fiyatları 2 bin lira ile 10 bin lira arasında değişiyordu.

Yorumlar (0)