Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da gerçekleştirecek olan Galatasaray'ın kamp kadrosu açıklandı.

SPOR 09.07.2024, 13:43 10.07.2024, 16:31 Şeyda Gül
Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu

Bugünden itibaren yeni sezon için hazırlıklara başlayan Galatasaray’ın Avusturya’da gerçekleştireceği kampta yer alacak oyuncuları belli oldu. Kampın ilk etabını 9 Temmuz - 18 Temmuz tarihleri arasında Geinberg bölgesinde gerçekleştirilecek olan Galatasaray, bu tarih aralığında 3 hazırlık maçı oynayacak.

Kampın ikinci etabı ise 22 Temmuz ile 27 Temmuz tarihleri arasında Irdning bölgesinde yapılacak ve oyuncular bu aralıkta da 2 hazırlık karşılaşmasında sahada olacak.

İşte kamp kadrosundaki oyuncular

“Fernando Muslera, Mathias Ross, Metehan Baltacı,  Eyüp Aydın, Kerem Demirbay, Mauro Icardi, Dries Mertens, Ali Yeşilyurt, Batuhan Şen, Wilfried Zaha, Leo Dubois, Derrick Köhn, Kazımcan Karataş, Berkan Kutlu, Günay Güvenç, Mateus Tete, Halil Dervişoğlu, Hakim Ziyech, Victor Nelsson, Sergio Oliveira, Yusuf Demir, Gökdeniz Gürpüz, Işık Kaan Arslan, Emin Bayram, Michy Batshuayi, Siraçhan Nas, Taylan Antalyalı, Jankat Yılmaz, Baran Aksaka, Eren Aydın, Lucas Torreira, Kadir Subaşı, Berat Luş, Yalın Dilek, Efe Akman, Berk Balaban”

Yorumlar (0)