Galatasaray'da Sergen Yalçın sesleri!

İddialara göre Galatasaray yönetimi, Beşiktaş ile çifte kupa kazanan Sergen Yalçın'ı teknik direktörlük koltuğuna getirmek istiyor.

SPOR 18.04.2022, 20:39 Hakan Öksüz
Galatasaray'da Sergen Yalçın sesleri!

Beşiktaş'ın başında geçen sezon Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Sergen Yalçın, 2021 yılının sonlarına doğru görevinden istifa etmişti. Beşiktaş ile kısa süren macerasına bir Süper Lig şampiyonluğu sığdıran Sergen Yalçın'ın ismi, çeşitli takımlarla anılmıştı. Bu takımlardan biri de Galatasaray oldu.

Yönetim, Torrent'ten memnun değil!

Bu sezon ligde alt sıralarda kalan Galatasaray, teknik direktör Domenec Torrent'ten istediğini alamadı. Torrent'in performansını beğenmeyen Galatasaray yönetimi, yeni sezonda ligi tanıyan bir teknik adam ile çalışmak istiyor. 19 Haziran'da yapılacak başkanlık seçiminin ardından teknik direktörle ilgili kesin kararın verileceği söyleniyor.

İddialara göre sarı kırmızılı yönetimin teknik direktör adayı olarak düşündüğü isimlerden birinin Sergen Yalçın olduğu kaydedildi. Futbolculuk kariyerinde 4 büyük takımda top koşturan Sergen Yalçın'ın, teknik direktör olarak Galatasaray'ın başına gelmeye sıcak bakabileceği söyleniyor.

"Teklif gelirse neden olmasın?"

Sergen Yalçın'ın yakın çevresine yaptığı açıklamalarda bir İstanbul kulübünü çalıştırmak istediğini dillendirdiğine dair iddialar ortaya atılıyor. Konuya ilişkin konuşan gazeteci Serdar Sarıdağ, Sergen Yalçın'a bu durumu ilettiğini ve "Teklif gelirse neden olmasın?" cevabını aldığını belirtti. 

Gazeteci Sarıdağ, Galatasaray camiasından direkt olarak bir teklif gelmediğini ancak Beşiktaş ile iki kupa alan Sergen Yalçın ismine kapıların kapatılmadığını söyledi.

Yorumlar (0)
15
açık