Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ve Levent Mercan'ı resmen açıkladı mı?

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, Mert Hakan Yandaş ile de 2 yıllık yeni kontrat imzalarken, Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile 3 yıl kontrat imzalandığını ifade edildi.

SPOR 21.06.2024, 14:54 22.06.2024, 14:02 Şeyda Gül
Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş ve Levent Mercan'ı resmen açıkladı mı?

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi ilk transferini yaptığı açıkladı. Karagümrük’te top koşturan Levent Mercan ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıklayan Fenerbahçe, sözleşmesi sona eren Mert Hakan Yandaş ile 2 yıllık yeni mukavele yapıldığının bilgisini verdi.

Mert Hakan Yandaş 2 yıl daha Fenerbahçe’de

“Futbol A Takımımızın yeni sezon hazırlıkları Teknik Direktörümüz Jose Mourinho önderliğinde başlamıştır” sözleriyle başlanan açıklamada, bu doğrultuda takımın kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile sözleşmenin yenilendiği ifade edildi. Açıklamada, “2 yıl daha Çubuklu formamızı terletecek Mert Hakan Yandaş’a parçası olduğu Fenerbahçemiz ile başarılar dileriz” denildi.

Hoş geldin Levent Mercan

Yine yeni sezon planlaması kapsamında; geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile de 3 yıllık anlaşmaya varıldığı duyurulan açıklamada, “Levent Mercan’a Fenerbahçe’mize hoş geldin diyor; Sarı Lacivert renklerimizle başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)