Fatih Terim'den 'kavga' açıklaması

Fatih Terim, Kerem Aktürkoğlu ve Marcao arasında meydana gelen gerilime dair gerçekleştirdiği açıklamada, gereğini yapacaklarını dile getirdi.

SPOR 17.08.2021, 01:43 18.08.2021, 16:42 Koray
Fatih Terim'den 'kavga' açıklaması

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, 2-0'lık olaylı Giresunspor karşılaşmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Kerem Aktürkoğlu ve Marcao arasında meydana gelen olaya da değinen Terim, bu olayı bir şekilde çözeceklerini belirti.

"Marcao herkesten özür dileyecek, sonrasına bakarız"

Kerem'in genç ve kıymetli bir futbolcu olduğunu kaydeden tecrübeli teknik adam, Marcao'nun herkesten özür dileyeceğini, olayın ne olursa olsun hiç hoş olmadığını belirtti.

Sıcağı sıcağına karar vermeyeceklerini, sakin kalınması gerektiğini söyleyen Terim, "Çok alışılagelmiş bir durum değil. Ben sahada ilk kez kendi arkadaşıyla böyle bir münakaşaya şahit oluyorum. Her ne olursa olsun hiç hoş değil. 

Biz dahi zaman zaman futbolculara yükseliyoruz fakat bunlar antrenmanda olur, soyunma odasında olur. Bu hiç hoş olmadı. Çözümü bize ait, bir şekilde bunu çözeceğiz. Yaptırımı yaparsak biz yapacağız. Bu konu kimseyi de ilgilendirmez.

Kerem'in gençliğini koruyacağız, Marcao'ya gereken ne ise biz yapacağız. Sakin olalım, ortalık bir hayli elektrikli.

Her şeyi hallederiz, hiç kimse merak etmesin. Marcao herkesten özür dileyecek, sonrasına bakarız." sözlerini sarf etti.Yorumlar (0)
18
açık