Fatih Terim'den Ali Koç'a yanıt!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bugün divan kurulu toplantısında kendisine yönelik yaptığı açıklamaları yanıtladı.

SPOR 27.07.2019, 20:14
Fatih Terim'den Ali Koç'a yanıt!

Sosyal medya hesabından eski bir videosunu alıntılayarak açıklama yapan Fatih Terim şu ifadeleri kullandı:

"Arkadaşlar, biz yola çıktığımızdan beri elinden geleni ardına koymayan eksik olmadı çok şükür. Aramızda hala anlamayanlar varmış... O zaman bir kez daha..."

"Adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstelik, rütbemiz de farklı. İnancımızı daha çok artıranlara tekrardan geçmiş olsun. Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. Ben daha fazla konuşarak acıyı daha fazla artırmak istemiyorum."

ALİ KOÇ: "SÖYLEYECEKLERİMİZ BİTMEDİ"

Kulübün Yüksek Divan Kurulu’nda konuşan Başkan Ali Koç, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Türkiye Futbol Federasyonu’ndan aldığı tazminatla ilgili söyleyeceklerinin bitmediğini belirtmişti.

Ali Koç şunları söylemişti:

"Biz tenhada da kalabalıkta da aynı konuşan insanlarız. Kendi hocasına verilen tazminatla ilgili söyleyeceklerimiz bitmedi. Gerekli bilgileri basına vereceğiz. Sistemin ne kadar kokuşmuş olduğunu değerli kaynakların nasıl heba edildiğini anlayacaksınız. Mahkemede kendinizi savunamazsanız mahkeme öyle karar verir. Halbuki hiç mahkemeye bile kalmamalıydı bu iş. İnşallah rakiplerimiz de bir gün bizim gibi bir kampanya etrafında kenetlenebilirler.”

Yorumlar (0)
22
açık