Ertuğrul Doğan: Herkes ayağını denk alacak

Ertuğrul Doğan, "Sahada meydana gelen terbiyesizliğin artık bir sonunun gelmesi gerekiyor. Burası Dingo'nun ahırı değil. Hiç kimsenin hiç kimseyi bu şekilde tahrik etme hakkı yok. Terbiyesizlik yapılmayacak. Bu terbiyesizliğin artık bir yerde bir sınırının gelmesi gerekiyor. Böyle bir şey yok. Hiç kimse camiamız ile bu şekilde oynayamaz. Çok açık ve net söylüyorum, herkes ayağını denk alacak." dedi.

SPOR 30.09.2023, 20:16 topcu
Ertuğrul Doğan: Herkes ayağını denk alacak

Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, Süper Lig'in yedinci haftasındaki Pendikspor maçının akabinde gazetecilere açıklamalar yaptı. "Burası Dingo'nun ahırı değil"

Karşılaşmanın hakemine tepkisini gösteren Ertuğrul Doğan, "Ben bu tarz konuşmalar yapmayı seven bir kişi değilim. Teknik manada da bir şey konuşmayacağım. Bu bizim işimiz değil. Sahada meydana gelen terbiyesizliğin artık bir sonunun gelmesi gerekiyor. Burası Dingo'nun ahırı değil. Herkesle ilgili konuşuyorum, hakemler ya da federasyon fark etmez. Herkes bu işin önlemini alacak. Hiç kimsenin hiç kimseyi bu şekilde tahrik etme hakkı yok. Terbiyesizlik yapılmayacak." dedi."Böyle bir şey yok"

Özellikle de Batista Mendy'nin kırmızı kartla cezalandırıldığı pozisyonu eleştiren Başkan Doğan, "Neyi gördüğünü çok merak ediyorum. Neyi gördüğünü çıkacak ve açıklayacak. VAR'daki arkadaşa da buradan sesleniyorum. Siz de akşam olup eve gittiğinizde nasıl rahat ediyorsunuz? Şu pozisyonu seyrediyorsunuz ve nasıl rahat ediyorsunuz? Bu haftayla ilgili konuşmuyorum. Bu terbiyesizliğin artık bir yerde bir sınırının gelmesi gerekiyor. Böyle bir şey yok. Hiç kimse camiamız ile bu şekilde oynayamaz. Çok açık ve net söylüyorum, herkes ayağını denk alacak." sözlerini sarf etti. 

Yorumlar (0)