Dursun Özbek'ten Mourinho değerlendirmesi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Şampiyonlar Ligi hedefleri ve Fenerbahçe'nin Jose Mourinho ile transfer görüşmelerine başlaması hakkında değerlendirmelerde bulundu. İşte Özbek'ten Mourinho yorumu...

SPOR 01.06.2024, 19:40 01.06.2024, 19:50 Hakan Öksüz
Dursun Özbek'ten Mourinho değerlendirmesi

Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Anıtkabir'i ziyaret eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, ziyaret sonrası gazetecilere konuştu. 

"Ana hedefimiz Avrupa'da başarı"

Bu yıl hedeflerinin Avrupa takımlarını mağlup etmek olduğunu kaydeden Özbek, "Şampiyonlar Ligi'ndeki play-off maçının hazırlıklarını yapıyoruz. Ligde bu yıl Şampiyonlar Ligi'ne gidecek 2 takım çoktan belliydi, onun için hazırlıkları erkenden yaptık. Temel hedefimiz, Avrupa'da başarı. Bunu yapabilecek bir takım kuracağız." dedi.

Mourinho yorumu: "Demek ki rakiplerimizi endişelendirmişiz"

Fenerbahçe'nin teknik direktör Jose Mourinho ile transfer görüşmelerine başlamasını değerlendiren Özbek, "Mourinho önemli bir teknik adam. Demek ki geçen sezon oluşturduğumuz etki, rakiplerimizi endişelendirdi. Bu yüzden çok daha yüksek maliyetli ve sıkı çalışmaya başladılar. Yine de fark etmez. Kazanan daima Galatasaray'dır. Beşinci yıldızın hazırlığını yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)