Damien Comolli iddialara yanıt verdi!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Simon Falette transferinden sonra hakkında çıkan iddialara yanıt vermek amacıyla Twitter hesabı açtı

SPOR 09.01.2020, 13:25
Damien Comolli iddialara yanıt verdi!

Sarı-lacivertli ekibin, E. Frankfurt’tan Simon Falette’yi renklerine bağlamasının ardından hedef haline gelen sportif direktör Damien Comolli, hakkındaki iddiaları Twitter hesabından cevapladı.

İddialara cevap vermek amacıyla Twitter hesabı açtığını ifade eden Fransız yönetici, Falette’nin transferi için yetkili olan Rogon ajansı ile ticari ilişkisi bulunduğu haberlerinin yalan olduğunu belirtti.

Ersun Yanal'ın da takip ettiği Twitter hesabından, Comolli’nin yapmış olduğu açıklamalar şu şekilde:

"Rogon ajansı ile hiçbir ilişkim yok"

“Simon Falette’nin transfer hikayesinden sonra benim tarafımdan olan kısmını açıklamak için Twitter hesabı açmaya karar verdim. İlk olarak, başkanımız Simon Falette’nin kiralanmasının takıma katkı vereceğine düşündüğü için imzalamaya karar verdi.

Başkanın kulübe katkısı düşünüldüğünde saygı gösterilmelidir. Aynı zamanda Simon taraftarlarımız tarafından hoş bir şekilde karşılanmalıdır.

İkinci olarak, basında ve sosyal medyada yayılan haberlerin aksine, oyuncuyu kulübe getirmek için Rogon ajansı ile yapılan görüşmelerin bir parçası olmadım. Rogon ajansı ile hiçbir ilişkim yok. Rogon ile sadece Tolga Ciğerci ve Luiz Gustavo transferleri için görüştüm.

Son olarak, Rogon ajansı ile kişisel ticari ilişkim bulunduğuna dair haberler yalandır ve böyle saçma iddialarda bulunan herkese karşı yasal işlemde bulunacağız. Büyük Fenerbahçe ailesine saygılarımla”

Yorumlar (0)
20
açık