Caner Erkin'den Hamit Altıntop'a sert tepki

Caner Erkin, Hamit Altıntop'un kendisine ilişkin gerçekleştirdiği açıklamaya sert tepki gösterdi. Erkin, "Ben milli takımı bırakmadım. Dünkü açıklamalardan anladığım kadarıyla milli takım Caner Erkin'i bırakmış." dedi.

SPOR 26.09.2022, 19:15 Koray
Caner Erkin'den Hamit Altıntop'a sert tepki

Süper Lig takımlarından Fatih Karagümrük'ün tecrübeli oyuncusu Erkin, Türkiye A Milli Takım Sorumlusu Altıntop'un kendisiyle ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamaya sert tepki gösterdi.

Altıntop'un açıklamalarını yalanladı

Erkin, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımda, Türkiye A Milli Takım Sorumlusu ve TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) Yönetim Kurulu Üyesi Altıntop'un, dün kendisinin milli takımı bıraktığına yönelik yaptığı açıklamayı yalanladı.

Ay-yıldızlı formayı giyme onurunu yaşadığı her saniye en iyi performansını ortaya koymak için gayret sarf ettiğinin altını çizen 33 yaşındaki deneyimli oyuncu, şu ifadelere yer verdi:

"Futbolculuk kariyerimin en iyi sezon açılışlarından birini gerçekleştirmiş, her Türk futbolcu gibi milli takıma seçilme onurunu yaşamak isterken, benim dün haberim oluyor ki milli takımı bırakma yönünde almışım. Ben böyle bir karar almadım. Bana gereksinim duyulduğu her daim de hizmet vermekten ötürü mutluluk duyarım. Fakat üzülerek ifade ediyorum ki dünkü açıklamalardan anladığım kadarıyla milli takım Caner Erkin'i bırakmış."

Yorumlar (0)